Już wkrótce nowe informacje!

Przeprowadzka to poważna decyzja, związana niekiedy z wieloma obawami i wątpliwościami. Poza sentymentem, niepewnością co do nowego miejsca zamieszkania, wiele osób jest przerażonych również logistyczną stroną zagadnienia, czyli koniecznością spakowania całego swojego dobytku i przetransportowania go na – niekiedy bardzo dużą odległość. Na szczęście, w takich sytuacjach można zadzwonić do nas i poprosić o fachową pomoc. Nie tylko przygotujemy przedmioty do transportu i należycie je zabezpieczymy, ale też zadbamy o to, aby cenne bibeloty, rodowa porcelana i inne kruche przedmoty dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

W minionym tygodniu zorganizowaliśmy właśnie taką przeprowadzkę dla jednego z naszych klientów indywidualnych. Naszym zadaniem było spakowanie i przewiezienie mienia o kubaturze 40 metrów sześciennych: mebli, książek i rodzinnych pamiątek. W obsługę zlecenia zangażowanych było 3 pracowników firmy, którzy mięli do dyspozycji jeden samochód dostawczy.

Rok szkolny właśnie się zaczął. My też mięliśmy okazję wrócić na chwilę do szkoły, a to za sprawą nietypowego Klienta, który zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w organizacji przeprowadzki. W ostatnich dniach wakacji pracowaliśmy na zlecenie jednej ze szkół.

Do naszych zadań należało przywrócenie w szkole porządku po przeprowadzonym remoncie – ustawialiśmy meble i ławki, pomagaliśmy w transporcie sprzętu i pomocy naukowych. Na specjalną prośbę zajęliśmy się także utylizacją starych sprzętów. Oczywiście, uwinęliśmy się przed pierwszym dzwonkiem.

Ostatnie dni to dla nas czas wytężonej pracy nad zleceniem dla dużego klienta firmowego. Naszym zadaniem było przewiezienie z jednej lokalizacji do drugiej mienia o łącznej kubaturze 120 metrów sześciennych. Spakowaliśmy i zabezpieczyliśmy na czas transportu 25 stanowisk pracy oraz sprzęt biurowy i komputerowy. W zadanie zaangażowana była siedmioosobowa ekipa przeprowadzkowa, dysponująca dwoma samochodami o zabudowie kontenerowej. Z przyjemnością informujemy, że dzięki wytężonej pracy zlecenie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie.

Sezon na przeprowadzki w pełni, toteż dokładamy wszelkich starań, by rzetelnie i fachowo obsłużyć rosnącą o tej porze rzeszę Klientów. Jednym z największych wyzwań ostatnich dni była przeprowadzka domu mieszkalnego na terenie Bydgoszczy. Do zadań ekipy DTS Przeprowadzki należało spakowanie i zabezpieczenie na czas transportu, przewóz oraz wypakowanie kompletnego wyposażenia domu. Czteroosobowa ekipa oddelegowana do tego zadania uporała się z nim w zaledwie dwa dni.

W opinii naszego Klienta było to: „Profesjonalnie i perfekcyjnie zrealizowane zamówienie”.

Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze częściej będziemy słyszeć tego typu recenzje!

Pracujemy nad uaktualnieniem naszej strony.