Aktualności

Przeprowadzka domu jednorodzinnego

8 października 2013 13:25

Przeprowadzka to poważna decyzja, związana niekiedy z wieloma obawami i wątpliwościami. Poza sentymentem, niepewnością co do nowego miejsca zamieszkania, wiele osób jest przerażonych również logistyczną stroną zagadnienia, czyli koniecznością spakowania całego swojego dobytku i przetransportowania go na – niekiedy bardzo dużą odległość. Na szczęście, w takich sytuacjach można zadzwonić do nas i poprosić o fachową pomoc. Nie tylko przygotujemy przedmioty do transportu i należycie je zabezpieczymy, ale też zadbamy o to, aby cenne bibeloty, rodowa porcelana i inne kruche przedmoty dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

W minionym tygodniu zorganizowaliśmy właśnie taką przeprowadzkę dla jednego z naszych klientów indywidualnych. Naszym zadaniem było spakowanie i przewiezienie mienia o kubaturze 40 metrów sześciennych: mebli, książek i rodzinnych pamiątek. W obsługę zlecenia zangażowanych było 3 pracowników firmy, którzy mięli do dyspozycji jeden samochód dostawczy.

Przeprowadzamy nie tylko firmy!

23 września 2013 14:44

Rok szkolny właśnie się zaczął. My też mięliśmy okazję wrócić na chwilę do szkoły, a to za sprawą nietypowego Klienta, który zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w organizacji przeprowadzki. W ostatnich dniach wakacji pracowaliśmy na zlecenie jednej ze szkół.

Do naszych zadań należało przywrócenie w szkole porządku po przeprowadzonym remoncie – ustawialiśmy meble i ławki, pomagaliśmy w transporcie sprzętu i pomocy naukowych. Na specjalną prośbę zajęliśmy się także utylizacją starych sprzętów. Oczywiście, uwinęliśmy się przed pierwszym dzwonkiem.

Udana przeprowadzka firmowa

28 sierpnia 2013 14:57

Ostatnie dni to dla nas czas wytężonej pracy nad zleceniem dla dużego klienta firmowego. Naszym zadaniem było przewiezienie z jednej lokalizacji do drugiej mienia o łącznej kubaturze 120 metrów sześciennych. Spakowaliśmy i zabezpieczyliśmy na czas transportu 25 stanowisk pracy oraz sprzęt biurowy i komputerowy. W zadanie zaangażowana była siedmioosobowa ekipa przeprowadzkowa, dysponująca dwoma samochodami o zabudowie kontenerowej. Z przyjemnością informujemy, że dzięki wytężonej pracy zlecenie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie.

Nie próżnujemy nawet w upale!

13 sierpnia 2013 11:34

Sezon na przeprowadzki w pełni, toteż dokładamy wszelkich starań, by rzetelnie i fachowo obsłużyć rosnącą o tej porze rzeszę Klientów. Jednym z największych wyzwań ostatnich dni była przeprowadzka domu mieszkalnego na terenie Bydgoszczy. Do zadań ekipy DTS Przeprowadzki należało spakowanie i zabezpieczenie na czas transportu, przewóz oraz wypakowanie kompletnego wyposażenia domu. Czteroosobowa ekipa oddelegowana do tego zadania uporała się z nim w zaledwie dwa dni.

W opinii naszego Klienta było to: „Profesjonalnie i perfekcyjnie zrealizowane zamówienie”.

Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze częściej będziemy słyszeć tego typu recenzje!

Już wkrótce nowe informacje!

3 kwietnia 2013 16:00

Pracujemy nad uaktualnieniem naszej strony.

« strona 1 »

+48 600 350 735
+48 85 674 92 79